Кошик
1953 відгуків
Інтернет- магазин А-КНИГИ
+380 (95) 944-05-90
Картки для вивчення англійської мови Лексичні картки G7. Рівень А1-А2, фото 2
Картки для вивчення англійської мови Лексичні картки G7. Рівень А1-А2, фото 2

Картки для вивчення англійської мови Лексичні картки G7. Рівень А1-А2

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

«What is your name? Do you speak English? Where do you live?» Якщо хочеш з легкістю відповідати на такі питання, лексичні картки «G7 Cards» поспішають на допомогу!

Це подарунок тим, хто тільки розпочав шлях тернистою доріжкою англійської мови. Заучувати слова з підручників та словників мало кому подобається, відбиваючи потяг до знань. А вивчаючи щодня по одному сету слів, освоїш лексику рівнів А1-А2 менше, ніж за два місяці. З упевненістю заявляємо, що навчатися можна навіть граючи. Ось чому варто купити набір лексичних карток! Ілюстрації підкреслюють легкість процесу. Намальовані українською художницею Катериною Скороход.

Види наборів карток

Карткова система запам'ятовування популярна та ефективна. Вибирати свій тип варто в залежності від цілей і того, як краще запам'ятовується інформація: через зображення, питання, за аналогією, у контексті.

Gifty розробив картки з англійською лексикою – 50 штук по 7 слів. Кожна присвячена темам: вільний час, настрій, зовнішність, шопінг, сім'я, професії тощо. Тож ти зможеш розповісти in English, що твоя країна — Україна, любиш ягідний смузі, плануєш перебратися до Києва та винаймати там двокімнатну квартиру.

Як це працює? На одній стороні англійські слова, на протилежній — українські. Навчання інтерактивне! У комплекті – інструкція трьох варіантів гри для лексичних карток для змагань, знайомтсв та комунікацій. Підключай друзів, так веселіше :) А формат дозволить брати із собою куди завгодно - у поїздку, поки чекаєш у черзі, сидиш на нудних зборах.

50 лексичних карток. З одного боку 7 слів англійською, з іншого — переклад українською. Інструкція.
Основні
Вивчення мовиАнглійська
  • Ціна: 345 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner