Кошик
1946 відгуків
Інтернет- магазин А-КНИГИ
+380 (95) 944-05-90
Новинка
Вайно Марія - Сценарна майстерність у 2 томах (укр), фото 2
Вайно Марія - Сценарна майстерність у 2 томах (укр), фото 2

Вайно Марія - Сценарна майстерність у 2 томах (укр)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посібник добре структорований і складається із двох книг, що передбачають написання п´єси, кіносценарію (кн.1) та сценарію естрадно-масового театралізованого видовища (кн. 2), авторство якого Марія Едуардівна Вайно розділила з професором Харківської державної академії культури – Анатолієм Зіновійовичем Житницьким, автором посібника «Драматургія масових театралізованих заходів».
     Матеріал навчального посібника «Сценарна майстерність: написання п’єси, написання сценарію» висвітлює основні засади сценарної майстерності у практичному застосуванні при написанні п’єси та кіносценарію, розвиває творче мислення, образотворче бачення, сценічне чи кінематографічне прочитання історій в художньому вимірі.
   У виданні М. Вайно у співавторстві з А. Житницьким «Сценарна майстерність. Написання сценарію естрадно-масового театралізованого видовища» розглядається написання синтетичної компілятивної роботи: сценарію естрадно-масового видовища, який базується на основі драматургічних позицій, висвітлених у книзі 1, та дотримання специфіки написання такого драматургічного матеріалу.
  Книги оригінальні тим, що це творча майстерня викладача і водночас митця-драматурга, а тому рекомендації, секрети творчої діяльності, деякі штрихи і окреслення дуже вагомі й цікаві. Дані  посібники стануть не тільки базою з вивчення дисципліни для студентів, а й цінителів у сфері театру, кіно, телебачення, різного роду театралізованих шоу та настільною книгою культурних закладів.
Основні
Вид палітуркиМ'який
СтанНовий
Мова виданняУкраїнська
Кількість сторінок376
Рік видання2015
Формат
Ширина14 см
Довжина20 см
  • Ціна: 355 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner