Кошик
1953 відгуків
Інтернет- магазин А-КНИГИ
+380 (95) 944-05-90
Комплексний словник-довідник з української мови для учнів початкових класів (укр), фото 2

Комплексний словник-довідник з української мови для учнів початкових класів (укр)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

У цій книжці під однією обкладинкою зібрано словники, які будуть тобі потрібні при вивченні української мови (та й взагалі в житті). Це: орфографічний, тлумачний, будови слова, синонімів, антонімів, омонімів, паронімів, етимологічний, фразеологічний, новітніх запозичень, імен, велика і мала літера, а також збірка прислів'я їв та приказок і довідник з граматики.

Що це за словники, як і для чого їх використовувати, ти дізнаєшся у коротких передмовах, якими починається кожний словник." Словники - незамінні помічники, котрі підкажуть відповідь на будь-яке запитання. Неможливо все знати і пам " ятати. Головне - знати, до якого словника звернути.

Тут також вміщено всі основні правила з української мови, орфограми і порядок роботи над помилками, плани і приклади звуко-буквеного аналізу, розбору слова за будовою, розбору слова як частини мови та розбору речення - тобто все, що ти вивчатимеш з 1 -го по 4-й клас і навіть пізніше. Цей розділ допоможе тобі опанувати шкільну програму, а також повторювати вже засвоєне.

Основні
СтанНовий
Мова виданняУкраїнська
Кількість сторінок400
Формат
Ширина17 см
Довжина24 см
  • Ціна: 100 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner